Receptų knyga "Taste of BBQ"

"Skonio kelionė į BBQ pasaulį: Keptuvės, Dūmai ir Prieskoniai" yra išskirtinis receptų knygos aprašymas, kuris kviečia skaitytojus įkvėpti aromatingų dūmų ir išmėginti įvairiausius BBQ skonius.
Ši knyga yra tikras paradisų ieškotojams - nuo pradedančiųjų iki pažengusių virtuvės šefų, kiekvienas ras kažką naujo ir įdomaus. Tai ne tik receptai, tai kelionė per kultūras ir skonio paletę. Išmoksite, kaip ruošti šviežiausius mėsos ir daržovių patiekalus, įvairiausiais kepimo būdais - nuo tradicinio grilio iki rūkytojo ar skrudinimo židinio.
Nepamirškite išbandyti ypatingų marinatų ir padažų, kurie suteiks jūsų BBQ kūriniams skirtingų skonių niuansų ir pažadins visų jūsų švenčių skonį. Su šia knyga išmoksite pasirinkti tinkamą mėsą, patirti kuriuos prieskonius ir marinatus reikia naudoti ir, svarbiausia, kaip tinkamai paruošti keptuvę ir užtikrinti, kad jūsų BBQ būtų tobula.
Pasinerkite į malonumų sotų pasaulį, kuris sulaužys jūsų tradicinio BBQ supratimą ir privers jumis mėgautis ir tyrinėti naujus skonius. Ši knyga taps jūsų patikimu draugu ir patarėju kiekvienoje BBQ šventėje, padėsianti jums išsiskirti iš minios savo išskirtiniais ir skaniais patiekalais. Atraskite skonį, kuris privers jus išties pasijusti kaip šefas ir sužavėti savo artimuosius ir draugus.
Pradėkite savo BBQ kelionę ir įsisavinkite pasaulinės klasės patirties, kuria jūsų virtuvė taps pačiu jūsų sėkmingiausiu BBQ restorano kepsniu. "Skonio kelionė į BBQ pasaulį: Keptuvės, Dūmai ir Prieskoniai" - tai receptų knyga, kurią norėsite turėti savo rankose visada, kai tik trokšsite išskirtinio ir nepakartojamo BBQ patiekalo.


 

Atsisiųsti:

Knyga "Taste of BBQ"
Receptų knyga profesionalams ir ne tik.
Taste of BBQ.pdf (7.26MB)
Knyga "Taste of BBQ"
Receptų knyga profesionalams ir ne tik.
Taste of BBQ.pdf (7.26MB)